Shopping Cart
Monitor 65” da Vetrina ad Alta Luminosità
€3,690.00
MN000131
8056666280517
| Typology | a-Yes, TFT-LCD |
| Type of Use | Indoor |
| Active Area | 1428.48*803.52mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 3840x2160 |
| Brightness | 3000 Nits |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Viewing Angle | 178/178 |
| Frequency | 60Hz |
| Duration | ≧50,000 hours |
| Industrial Power Supply | 96V~220V |
| Operating System | 0°C ~ 50°C |
| Storage System | -20°C ~ 60°C |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| I/O Ports | USB Host x1 ,USB OTG x1, RJ45 x1, HDMI Outx1, Standard TF Card Slot x1 (Support Max 128G) |
| 4K AD BOARD | HDMI IN X1;DVI IN X1;VGA IN X 1;RJ45 X1;USB IN X1; RJ45 OUT X2 |
Android 7.1
- CPU: RK3288
- RAM: 2G
- ROM: 8G
- Connection: WIFI/RJ45
- 24/7 Non-stop Operation
- Fan cooling system
- Type of Use
- Showcase
- Display Size
- 65"
- Touch screen
- No Touch
- Brightness
- 3000 cd/m2
8056666280517
Mondo Novo Electronics designs and delivers complete digital signage and IoT solutions, integrating professional hardware with proprietary software to manage screens and interactive services.
We provide tailored, all-in-one projects (installation, configuration, and support) for retail, public sector, hospitality, and corporate environments, with a strong focus on quality and scalability.
Our own branded hardware is carefully selected and tested in-house to offer customers the best value for money.